%titl5%

三星galaxy note5Samsung S9’un belki de en etkileyici özelliklerinden biri; kamerasında insan gözünün çalışma ilkesinden etkilenilmiş olması. Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve cihansal insan haklarına ters yorumlar onaylanmaz ve silinir. Onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisinde aşağılama, nefret söylemi, küfür, hakaret, bayan ve çocuk istismarı, hayvanlara müteveccih şiddet söylemi kapsayan yorumlar da yer almaktadır. Samsung Galaxy S9 Plus'da yer alan parmak izi sensörünün yanında Iris sensörü yer almaktadır. Galaxy S serisinin yeni modelleri, AKG tarafından geliştirilen stereo hoparlörüyle birinci sınıf ses niteliği sunmak üzere planlanırken, telefonlar bunun yanında 360 derece ses tesiri veren Dolby Atmos'u da destekliyor. Amerika ve Çin pazarında Qualcomm Snapdragon 845 mobil yonga seti seçim edilecek iken, Avrupa’da ve ülkemizde, Samsung tarafından geliştirilen ve üretilen Exynos 9810 mobil yonga seti yer alacak. Samsung Galaxy S9 Plus, DxOMark tarafından yapılan testlerde, resim tarafında 104 puan ve video tarafında ise 91 puan aldı ve vasati 99 puan ile bugüne kadarki azami puanı alarak en iyi uslu telefon kamerasına sahip olan aygıt olmayı muvaffak oldu.


Bunu mu fırsat öğrenip “Biz de o zaman o maliyetlere Android tabanlı bir Samsung sunalım.” mı sınıyor belirsiz ama acı reel şu ki, iOS tabanlı iPhone, “eight GB RAM” olmasa dahi akıcı çalışan bir telefon. ABD’de satılan her kablosuz telefon cihazı. Snapdragon 845 veya Exynos 9810 operasyoncu, 6GB RAM ve 64GB depolama alanı sunuluyor. sixty four ve 128 GB Depolama alanı alternatifi sunarken, hafıza micro SD kart ile çoğaldırılabilecek. Kullanıcılara çok daha geniş bir mahsul yelpazesi sunmak isteyen Güney Koreli firma, Galaxy S8 In addition'ın 64GB'lık tek versiyonunun aksine, yeni amiral gemisinde 64GB 128GB ve 256 GB depolama alternatifleri sundu. Kampanyalar dahilinde twelve ay, 24 ay ve 36 ay olarak taksitli alternatifleri ile faturaya ek ve tarifeye ek olarak mevcut kutunuz üzerinden alabilirsiniz. Barcelona’da tertip edilmesi beklenen Cell Globe Congress 2018‘in en coşkulu günü bugün diyebiliriz. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 2018 senesine damgasını vurması beklenen Galaxy S9 ve S9 In addition aygıtları, bu senenin en çAlright konuşulan telefonları arasında daha şimdiden yerini almaya başladı.


Samsung, Şubat ayında Mobil Dünya Kurultayı’nde MWC Galaxy S9’u sarihe çıkardı. Samsung, bir defa daha, batarya kapasitesinin hudutlarını zorlamıyor. Batarya bir gün ayakta kalabilecek kadar eforlu mu? S9 ivedisi şimdiye kadar yaşanan en büyük sızıntılara sahne oluyor. Bu da demek oluyor ki; online video sürüklerken artık çok daha istikrarlı kare süratleri tutabileceksiniz. Gelin bunlara hep beraber bakalım: Samsung S9 ile Samsung S9 In addition farkları deyince akla gelen ilk fark elbette ki ekran ebatları oluyor. Bu ekran teknolojisi, S8 As well as'ta da kullanılmıştı. Galaxy S9 Moreover'ta stereo hoparlörlere sahip olmanın en iyi yanı, telefonu yatay yakaladığınızda, tüm sesi tabandaki hoparlörden yanlışlıkla silmeyeceksiniz. 1.9 diyafram kıymetine sahip çift arka kamera dizilimi bulunan G7 ThinQ'nun Galaxy S9 In addition'tan değişik olarak lazer otofokus dayanağına sahip olduğunu görüyoruz. Samsung’un yeni değişken diyagram sarihliğine sahip, düşük ışıkta dahi müthiş neticeler taahhüt ettiği yeni bir kamera seti var. Samsung, amiral gemisi telefonlarda daha evvel sınanmamış bir teknolojiyi sınayarak çift diyaframlı arka kamera kullanıyor. Neyse ki Samsung, kullanıcılardan gelen homurdanmalara kulak verdi ve parmak izi sensörünü daha iyi bir yere yerleştirdi. Samsung, hoparlör tarafında bu defa hoş çözümler sunuyor.


Galaxy S8 ve S8 As well as, 2017 senesinde piyasaya sürülecek en hoş telefonlardan biriydi ve şimdi s9 ile artworkık daha iyi. Bu Samsung Galaxy S8 Super İnce paketi, yeni S8 modelini kaplamaya dahi gönülsüz olmanız vaziyetinde sizin için. Samsung Galaxy S9 Furthermore, IP68 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı olup, 6.two inçlik ekranı, 531ppi’lık, 2960 X 1440 piksel çözünürlükte Tremendous AMOLED Corning Gorilla Glass five ekrana sahiptir. Peki Samsung Galaxy S9 özellikleri neler? Videodaki en dikkat çekici aygıt olan Samsung Galaxy S9 Moreover bütün 3500 mAh kapasiteli bataryaya sahip. İngiltere için ise Galaxy S9 maliyeti 740 £ 837 Euro ve Galaxy S9 Plus maliyeti 800 £ 905 Euro olarak sızdırıldı. Vaziyet hem Galaxy S9 hem de S9 Furthermore için birden çOkay gölge alternatifi ile elde edilebilir. Evvelki bir hayli Galaxy S modelinde olduğu gibi bu modelde de sırça tasarımdan dolayı arka yüzeyde ciddi bir parmak izi ve leke yakalama meseleyi bulunuyor. six.two inçlik ekran bulunuyor.


Son olarak G7 ThinQ'daki ekranın çentikli olduğunu, çentiğin ekran ayarları kısmında saklanabildiğini ve ekran adaleye oranının %eighty two.ninety seven olduğunu belirtelim. Reelinde Samsung her büyük tanıtımın ardından gözde mahsulleri için three dakikalık reklam filmi yayınlarken, bu sefer kaideleri değiştirerek ilk reklam filmi sonra mahsul tanıtımı yapıyor. İlk çatlağın ardından değişiklerinin art kesilmiyor. Galaxy S9 ve S9 Plus, S8 hattıyla aynı formda çalışıyor, ancak daha minik basic. Samsung Galaxy S9 In addition’un ön kamerası ise file/one.six diyafram sarihliğine sahip ve eight MegaPiksel. twelve megapiksel çözünürlükteki bu kameraların F1.five ve F2.4 diyafram bedellerine sahip olacağı belirtiliyor. Air Skin™ yeni teknoloji sıkıştırılmış polikarbonat ile dayanıklı hale getirilerek, aygıtınızı düşme, çarpma ve darbelere karşı gözetir. Aradaki maliyet farkı küçümsenecek kadar değil. İmal maliyet meblağını göz önüne alınca pek de "yenilikçi" değil. Samsung yetkililerinin yeni bebeği Samsung Galaxy S-9’daki rastgele bir teknik kürekle alakalı olarak sıkı bir biçimde dudak geçirdiği aslı göz önüne alındığında, geleceğin neyi sürdüreceğini speküle etmek oldukça güç.

tiklayınız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *