%titl5%

Tasarımıyla da elbette Slim Armor'a göre değişik görünen Rugged City, karbon fiber ayrıntılarıyla mat siyah bir görünüm kazanan bir kılıf oluyor. Firmanın ilk defa S9 ailesiyle tanıtacağı Hyperknit kılıf ise üst seviye koruma vadediyor. Son senelerde çıkan bir hayli üst seviye modelde twin kamera özelliğini görmeye başlamıştık. Ancak Galaxy nine tek, S9 Additionally ise çift kamera ile gelecek. twelve MP'lik çift kamera, hem düşük ışıkta, hem de aydınlık civarlarda olağanüstü neticeler ortaya koyuyor. Paylaşılan sızıntılara göre daha evvel de bildindiği üzere Galaxy S9 modeli parmak izi okuyucusu, kameranın hemen altına taşınmış biçimde karşımıza çıkarken Galaxy S9 Furthermore modelinde ise çift arka kameraya yer veriliyor. Geçen yıl Galaxy S8 takribî 6 ay evvel piyasaya sürülen bir Burgundy Pink renk alternatifine sahipti. Bir evvelki modelde kullaıcılar en fazla 256GB'a kadar depolama olanağına sahipti. Ancak Galaxy Note 9’un, dizideki eskiki versiyonlarda gördüğümüzden daha büyük bir gösteriyle silahlandırılmış olması olası olabilir. Kartvizitleri görüntüleyebilir, hesapları idareyebilir, süpermarketin içine bakabilir veya yanaşmakta olan ülkelere bizi uyarabilecek kadar ehemmiyetli olmasa da, Galaxy S9 'un reelinde hepsini yapan muhakkak bir aygıt olması için öngörebilirsiniz. eighteen.five:9 formatında olan bu Tremendous AMOLED ekran, 1440 x 2960 piksel çözünürlük sunuyor.


Turkcell'den yapılan söylemeye göre, şirket, Samsung'un en yeni uslu telefonları Galaxy S9 ve Galaxy S9 plus'ı almak isteyenlere özel armağanlar sunuyor. Samsung 'un yeni amiral gemisi ince çerçeveleri ile baki bir ekran varmış gibi görünen tasarımı ile Galaxy S9 Additionally, Qualcomm'un eforlu yonga setine sahip Samsung'un Exynos 9810 ile karşımızda. Samsung'un Galaxy S9 uslu telefonundan sonra bu kere de "büyük" amiral gemisi Galaxy S9 As well as elimizde. Samsung geçtiğimiz Pazar günü Barselona’da hakikatleştirilen Mobil Dünya Kurultayı MWC 2018’de yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve S9 Plus’ı görücüye çıkardı. Samsung Galaxy S9 Furthermore cep telefonu, Mart 2018’de piyasaya sürüldü. Spigen’in Liquid Crystal™ kılıfı, şeffaf ve ince yapısı ile Samsung Galaxy S9 As well as makinenizin orjinal görünümünü ve yapısını bozmaz. Samsung Galaxy S9 ve S9 plus, yeni özellikleri fotoğraf, video ve emojileri şahsileştirerek hareketli olmalarını sağlayan Artırılmış Reellikli Emojiler AR Emoji, saniyede 960 kare sürükleyebilen ultra ağır çekim özelliği ve düşük ışıklarda nitelikli resim niteliğini sağlayan kamerasıyla dikkat sürüklüyor.


Telefonun mekanik ana ekran tuşu yerine basitçe şahsileştirilen ve ekranın faydalı değerlendirilebilmesini sağlayan yazılımsal idare tuşları bulunuyor. Ekranın minik bir kısmının çalıştığı bu kılıflarda, esas bazı işlevler basitçe yerine getirilebiliyordu. Oturumda Tremendous AMOLED’i kullanmaya devam edeceğiz, son birkaç sene içinde Samsung’un bu kadar çAlright zafer sağladığını ve Cell HDR’yi bir kere daha piyasaya çıkarmayı öngördüklerine söyledi. Ayrıca three.5mm kulaklık girişi - başka bir deyişle daha önceki kulaklık girişini de Samsung’un gözettiğini görüyoruz. Evvelden fikirler edindiğimiz ve sızmalarıyla haber yaptığımız S9’un, sızan bilgilerin doğruluğunu gözettiğini gördük. Tasarım hatlarına baktığımızda, Galaxy S9 Furthermore’ın S8 Additionally’a göre pek de değişik olmadığını söylememiz gerekiyor. Samsung Galaxy S9 veya Samsung Galaxy S9 In addition mahsullerine sahipseniz basit bir biçimde makinedeki yanılgıları giderebilirsiniz. Samsung Galaxy S9 Serisinin Türkiye Satış Maliyeti Ne Olacak? Gelin, şimdi Unpacked 2018 aktifliği sonrasında Galaxy S9 özellikleri, Galaxy S9 tasarımı ve Galaxy S9 maliyeti gibi kullanıcıların uslarına takılan tüm sualleri yanıtlamak için hazırladığımız bu yazıya hep beraber göz atalım. İleri seviye dokümale tertip etme ve bütün ekran reyin oynama marifetleriyle donatılan yeni jenerasyon Samsung DeX ise kullanıcıların gereksinim dinlediği hareketli yaşam stilini destekliyor.


Nitekim DxOMark'ın bilgileri de bunu destekliyor. Aradaki en büyük fark reelinde maliyettir. Yukarıyadaki neticeler elbette olağanüstü büyük bir fark ortaya koymuyor. Samsung, ekran mevzusunda yeni serisinde Galaxy S8’de olduğundan daha ehemmiyetli bir geliştirme sunmuyor. Online video mevzusunda saniyede 960 kare ile süper alternatifiniz de var. Yeniden de birkaç farklılık var. Bu arada aygıtta 400GB’a kadar microSD kart takviyeyi var. Qi kablosuz şarj usulü hala kablolu şarj kadar süratli değil. LG G6’da etrafları inceltti ama Galaxy S8 kadar olamadı. Samsung Galaxy S9 resmen tanıtıldı! Samsung Galaxy S9’un her versiyonunda yalnızca 4 GB RAM bulunuyor; six GB RAM için ise Galaxy S9 Plus’ı seçim edebilirsiniz. Ancak üst seviye iPhone X, taban modeli için 999 Pound’u geride vazgeçiyor. Uslu telefon, segmenti açısından ehemmiyetli bir model ve üst seviye özellikleri ile dikkat sürüklüyor. Galaxy S9'un kulaklık kısmında bir hoparlör daha bulunuyor. Uslu telefon sektöründe bu kısacık bir stilin ötesinde ehemmiyetli üreticilerden bir hayliyi teknolojik farklılıklar sebebiyle kulaklık setinden aygıtlarından kurtulacaklar.

bakiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *